PaperOne Lazer

SEI PaperOne Lazer ile lazerde sanatsal işlemeler artık tasarımcıların emrinde. Hayallerinizdekileri yapabilecek geniş imkanlara sahip bir lazer sistemi olan SEI PaperOne Lazer, mikro kesim ve delme özellikleri sayesinde tasarımdaki sınırları ortadan kaldırıyor. Bilinen kağıt işleme efektlerinin yanında, dokunmadan hassas ve hızlı çalışma imkanı ile üretiminize büyük güç katıyor. Mikro seviyede delik açma, kesim yapma, desen çizme, kırım yapma gibi pek çok özelliği içinde barındıran PoperOne modelimizi yakından tanımak için bizimle iletişime geçin.

SEI PaparOne Lazer ile geleneksel bıçak kalıbı hazırlama işini, bıçak masraflarını unutun… Artık bıcak depolamak, sınıflandırmak, bıçak imalatı ve size ulaşmasında geçen süreleri, bir süre sonra kullanılmaz hale gelen bıçakları unutun.  Mücellit aşamasına başlarken ve bitirirken testlerde harcanan fireleri unutun.

Paperone bıçak kesim işinizi tamemen tasarıma dönüştürür. İş akışınıza tamemen uyar, dosyalar beklemeden internetten veya ftp bulutlardan  alınıabilir. Beklemeden, zaman kaybetmeden, ulaşım için masraf etmeden sistem her zaman hazırdır. Bu sistem, kağıt işlemesine (konverting) tamamen ayrı bir metottur. Paperone platformu dijital dünya için tasarlanmıştır. Otomatik ayarlar operatörlerin hata yapmalarına olanak vermez.

SEI PaperOne Lazer, sizin iş akışınıza göre hareket eder. Bilgileri alır, işlemleri yapar ve işle ilgili size detaylı bilgi sağlar. Müşteriden gelen PDF formatındaki işi alıp sevkiyata kadar götüren komple dijital sistemlerle sektörünüzün lideri olmak SEI Laser ile artık çok kolay.