Scriba Lazer

SEI Scriba Lazer metaller ve termoplastik malzemeler için geliştirilmiş, yüksek verimlilik sunan markalama ve gravür çalışma istasyonudur. Yüksek verimlilik çok pozisyonlu döner tabla ile esnek ve kolayca geniş ürün yelpazesine uyarlanabilen kompilke ve ideal bir çözümdür.

SEI Scriba Lazer, tabla üzerinden kontrol edilen otomatik kapaklı ve çok konumlu (2-6 arsı) motorlu döner tabla ile donatılmıştır. Motorlu Z ekseninde hareket kabiliyeti, lazer kafası desteği, 210x210x300 mm’ye kadar geniş bir çalışma alanı sağlayan 450 mm dikey darbe gücü içerir.

SEI Scriba Lazerin göze çarpan diğer bir özelliği dinamik bir ışın genişletici eklenmesidir. Böylece lazer odağını dinamik olarak ayarlamayı sağlar. Dinamik ışın genişletici, farklı yüzey yüksekliklerinde (scriba fiber hariç) bile yüksek kaliteli markalam sağlar.

SEI Scriba Lazer çelik ve metalleri, termoplastikleri ve polikarbonları, değerli metalleri, pcB’yi, metal kaplamaları ve elektronik bileşenleri genel olarak işaretleme ve gravürleme için ideal bir çözümdür. Uygulama alanları, farmasötik, elektronik, otomotiv, mekanik sanayi ve yüksek üretim hattı işaretlemesinin gerekli olduğu her türlü uygulamayı içerir.

Yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte gelen SEI Scriba Lazer ile işletmenizin üretim kapasitesini %100’e varan oranda artırabilirsiniz.