Mercury Lazer

SEI Mercury Lazer başta pleksi ve metal olmak üzere her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiştir. SEI Mercury Laser, üç ayrı masa ebadında, 135-1500 watt arası laser gücü ve levha yükleme boşaltma sistemi, konveyör sistemi, kamera veya projektör sistemleri gibi opsiyonel seçenekler ile sunulmaktadır.

Metal, akrilik, deri, ahşap, pvc gibi sert ve kalın malzemelerin kesiminde ve masa alanının tamamında kesintisiz ve tek seferde kazıma, markalama yapan mükemmel performanslı bir sistemdir.

Bu eşsiz performans ve güç, SEI Mercury Laser’de kullanılan ve aşağıda sıralanan yüksek teknolojilerden kaynaklanır;

  • Motor kullanılmayan süper hızlı ve hassas lineer hareket sistemi (manyetik mıknatıslanma sistemi) ile hızlı ve hassas kesim ve markalama yapılır.
  • SEI Laser tasafından geliştirilen yüksek hassasiyeti  “Kapasitif Sensörlü Kafa” sayesinde metal kesiminde önemli olan yükseklik farklılıklarını hatasız ve anında algılayarak hızlı ve temiz metal kesimi yapar.
  • Tek seferde, kesiksiz ve kesintisiz tüm alanda yüksek hızda, hatasız ve kaliteli kazıma ve markalama yapar.
  • İsteğe göre masa, zaman ve hız kazanmak için metal ve pleksi kesim uygulamalarında iki ayrı bölümde iki ayrı malzeme için dizayn edilebilir.
  • Sessiz, temiz, kokusuz ve güvenlidir. İsteğe göre tamamı kapalı kasa veya büyük ve ağır malzemeler için uygun güvenlik bariyeri seçilebilir.
  • Seri işler yanında tek tek butik işler için de kolay ve hızlı hazırlanma sağlayan ve hemen kesim işlemine beklemeden başlayan sistemdir.

SEI Mercury Lazer yüksek teknolojisi ve üstün performansı ile üretim kapasitenizi %100’e varan oranda artırarak, firmanızın sektörünün liderleri arasındaki yerini almasında en büyük yardımcını olacaktır.